HV732HTTE2805F
Mfr.Part #
HV732HTTE2805F
Description
RES 28M OHM 1% 1/2W 2010
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Power (Watts) :
0.5W, 1/2W
Resistance :
28 MOhms
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Tolerance :
±1%